CookEatShare также доступен на языке:
English
Закрыть
Самая большая кухня в мире
Выберите язык
Русский
English
Español
日本語
Italiano
Языковые настройки
Зарегистрироваться
Войти
Главная
Рецепты
Пользователи
Подборки и руководства
Группы
Мои страницы
Recipe box
News
Add Recipe
Главная
»
Рецепты
» Easy Jello
Suggestions?
Easy Jello
- Recipe Cost
Cost information for the following is not included. Normally this is because the quantity or ingredient is unknown
1 (6 ounce.) pkg. any flavor Jello
Ingredients
Per Serving Qty
Common Price
Price per Serving
1 pound small curd cottage cheese
1/4 lb
n/a
1 can crushed
pineapple
, liquid removed
1/4 can
$2.59 per 20 ounces
$0.54
9 or possibly 10 ounce. Cold Whip
2 3/8 oz
$2.80 per 8 ounces
$0.83
Total per Serving
$1.38
Total Recipe
$5.50
Please
Войти
or
Регистрация
to edit Recipe Cost info
Email Recipe Cost
Send To
Сообщение (если есть)
или
Закрыть
© 2025 CookEatShare
О проекте
|
Обратная связь
|
Блог
Правила использования