CookEatShare также доступен на языке:
English
Закрыть
Самая большая кухня в мире
Выберите язык
Русский
English
Español
日本語
Italiano
Языковые настройки
Зарегистрироваться
Войти
Главная
Рецепты
Пользователи
Подборки и руководства
Группы
Мои страницы
Recipe box
News
Add Recipe
Главная
»
Рецепты
» Best Jell O
Suggestions?
Best Jell O
- Recipe Cost
Cost information for the following is not included. Normally this is because the quantity or ingredient is unknown
3 ounce Jell-o, Any Flavor, (1 Pk)
Ingredients
Per Serving Qty
Common Price
Price per Serving
1 c. ,Boiling
Water
2 tablespoons
n/a
8 ounce Cola, Cool
1 1/3 oz
n/a
8 ounce
Cream Cheese
, 1/2 Cubes
1 1/3 oz
$3.15 per 8 ounces
$0.53
1 c. Dark
Cherries
,Pitted Liquid removed
2 tablespoons
$6.99 per pound
$0.35
1/2 c. Nuts, If you like
1 tablespoon
$12.79 per 36 ounces
$0.14
Total per Serving
$1.02
Total Recipe
$6.13
Please
Войти
or
Регистрация
to edit Recipe Cost info
Email Recipe Cost
Send To
Сообщение (если есть)
или
Закрыть
© 2025 CookEatShare
О проекте
|
Обратная связь
|
Блог
Правила использования